Zestawy

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Zestawy kosmetyków to gotowe rozwiązania na daną potrzebę. Jeśli mamy problem z pomarańczową skórką bez wahania wybieramy zestaw Pogromca cellulitu. Trzy wyjątkowe produkty będą naszą zbroją w tej często nierównej walce. Dzięki nim zyskasz jednak znaczną przewagę!

Kolejny zestaw to Rajski Relaks, dzięki któremu przeniesiesz się do raju! Uwaga, czasem ciężko jest z niego wrócić do rzeczywistości. Masaż szczotką rozluźni nasze napięte mięśnie, aromatyczne półkule wprowadzą w błogi stan, a serum o działaniu antycellulitowym i ujędrniająco-odżywczym zadba o ciało kompleksowo.

Z kolei zestaw Regeneracyjnie odprężenie to aromatyczna kąpiel w wannie z wybraną półkulą, następnie peeling ciała oraz serum o działaniu antycellulitowym i ujędrniająco-odżywczym. W ten sposób nasze ciało się zregeneruje, dostanie solidny zastrzyk substancji aktywnych, które będą jeszcze lepiej przenikać w głąb skóry dzięki wykonanemu peelingowi mechanicznemu z pestek nasion.

Możesz także skomponować swój własny zestaw półkul kąpielowych. Do wyboru jest 6 półkul, z których każda jest przeznaczona także do pielęgnacji skóry dzieci poniżej 3 roku życia. Naturalne kosmetyki AnnaFlora są najwyższej jakości, dlatego są najlepszym wyborem także dla najdelikatniejszej skóry.